• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MIG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MIG. Jeżeli chcesz otworzyć plik MIG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MIG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Windows Easy Transfer Migration Data Format Microsoft

Co to jest plik MIG?

Plik utworzony przez program Windows Easy Transfer lub narzędzie migracji użytkowników systemu Microsoft (USMT), które umożliwiają użytkownikom systemu Windows migrację danych użytkowników z jednego systemu operacyjnego Windows do innego. Zawiera konta użytkowników, ustawienia programu, ustawienia systemu operacyjnego, pliki, foldery i klucze rejestru.

USMT jest powszechnie używany do migracji dużych rozmieszczeń, podczas gdy Windows Easy Transfer jest używany do migracji jednego komputera naraz. Pliki MIG mogą być przechowywane zdalnie, lokalnie lub bezpośrednio na docelowym komputerze podczas procesu migracji.

Pliki MIG służą do uaktualniania systemów operacyjnych Windows.

Jak otworzyć plik MIG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MIG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MIG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MIG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MIG

Inne problemy z plikiem MIG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MIG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MIG:

  • plik MIG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MIG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MIG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik