• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MIF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MIF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MIF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MIF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ImageMagick Image Format Format Pitney Bowes Software

Co to jest plik MIF?

Format pliku używany przez program MapInfo do mapowania i analizy geograficznej. Zapisuje wizualizację map w formacie, który może być rozpoznawany przez aplikacje innych firm. Stosowany jako format wymiany między aplikacjami GIS.

MapInfo jest wykorzystywany do generowania wizualizacji różnych zestawów danych, w tym statystyk demograficznych, informacji o inżynierii lądowej (drogi, wodociągi, itp.), A także danych wywiadowczych.

Pliki MIF towarzyszą czasami plik .MID (plik MapInfo) zawierający dodatkowe dane przestrzenne.

Jak otworzyć plik MIF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MIF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MIF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MIF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MIF

Inne problemy z plikiem MIF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MIF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MIF:

  • plik MIF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MIF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MIF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MIF
MIF do BOOK