• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MIC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MIC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MIC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MIC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Image Composer Image Format Microsoft

Co to jest plik MIC?

Grafika sieciowa utworzona za pomocą programu Microsoft Image Composer, programu do tworzenia obrazu, który został zapakowany z programem FrontPage 98 i FrontPage 2000. Może zawierać prosty grafik, baner lub animowany obraz. Zapisana jako grafikka bitmapowa idealna do publikowania w internecie.

Microsoft Image Composer został później zastąpiony programem Microsoft PhotoDraw. Oba aplikacje zostały przerwane.

Jak otworzyć plik MIC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MIC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MIC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MIC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MIC

Inne problemy z plikiem MIC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MIC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MIC:

  • plik MIC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MIC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MIC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik