• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MI4

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MI4. Jeżeli chcesz otworzyć plik MI4, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MI4

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
NVidia PortalPlayer Firmware Update Format NVIDIA

Co to jest plik MI4?

Plik oprogramowania firmowego wykorzystywany przez różne odtwarzacze audio, które zawierają chipset PortalPlayer, w tym SanDisk, Philips, Samsung i starsze odtwarzacze iPod. Zawiera niskopoziomowe funkcje i motywy oprogramowania, które są używane do uruchamiania odtwarzacza audio.

Pliki MI4 służą do uaktualniania lub zmiany tematów odtwarzacza audio.

Jak otworzyć plik MI4?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MI4 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MI4 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MI4 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MI4

Inne problemy z plikiem MI4

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MI4 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MI4:

  • plik MI4 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MI4 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MI4 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik