• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MHS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MHS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MHS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MHS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xilinx Platform Studio Hardware Specification Format N/A

Co to jest plik MHS?

Plik specyfikacji sprzętu mikroprocesora (MHS) używany przez Xilinx Platform Studio (XPS), aplikację służącą do projektowania osadzonych systemów procesorowych. Opisuje składnik sprzętowy i zawiera takie informacje, jak architektura magistrali i typ procesora.

Pliki MHS pomagają projektantom definiować urządzenia, z którymi sprzęt może się komunikować.

Jak otworzyć plik MHS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MHS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MHS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MHS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MHS

Inne problemy z plikiem MHS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MHS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MHS:

  • plik MHS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MHS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MHS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik