• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGMT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGMT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGMT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGMT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MindGenius 2-3 Template MindGenius

Co to jest plik MGMT?

Szablon mapy myśli stworzony przez firmę MindGenius business diagramming software. Zapisuje szablon diagramu używany jako punkt wyjścia do tworzenia map myśli (plików .MGMF). Może to być niestandardowy szablon utworzony przez użytkownika lub szablon dostarczony wraz z instalacją oprogramowania.

Podczas gdy wersje MindGenius 2 i 3 korzystają z plików .MGMT dla szablonów, MindGenius 4 używa plików .MGTX dla szablonów.

Jak otworzyć plik MGMT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGMT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGMT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGMT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGMT

Inne problemy z plikiem MGMT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGMT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGMT:

  • plik MGMT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGMT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGMT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik