• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MGL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MGL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MGL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MGL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Age Of Empires II Age Of Kings Game Format Microsoft

Co to jest plik MGL?

Nagrywanie gry z Age of Empires II: Age of Kings, gra strategiczna w czasie rzeczywistym opracowana przez firmę Microsoft. Zapisuje pełne nagranie kampanii odtwarzanej przez użytkownika. Można go odtworzyć w programie Age of Empires II.

Pliki MGL powinny być przechowywane w folderze "Age of Empires IISaveGame" w celu załadowania przez program.

Jak otworzyć plik MGL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MGL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MGL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MGL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MGL

Inne problemy z plikiem MGL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MGL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MGL:

  • plik MGL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MGL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MGL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik