• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mediaface Project Template Format Neato

Co to jest plik MFT?

Etykieta CD / DVD lub szablon wstawienia sprawy utworzony z MediaFACE. Zwykle zawiera wiele etykiet na dysku, tulei lub kręgosłupie na jednym arkuszu. Służy do tworzenia i drukowania etykiet niestandardowych i wkładek.

Jak otworzyć plik MFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MFT

Inne problemy z plikiem MFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MFT:

  • plik MFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik