• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MFP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MFP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MFP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MFP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MediaFACE CD Label Software Format Neato

Co to jest plik MFP?

Niestandardowa etykieta z tarczą lub etykietą utworzoną za pomocą oprogramowania do projektowania etykiet MediaFACE. Zazwyczaj utworzony z pliku szablonu (.MFT) i sformatowany dla określonego arkusza drukowania etykiety. Mogą zawierać zarówno obrazy, jak i teksty.

Jak otworzyć plik MFP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MFP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MFP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MFP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MFP

Inne problemy z plikiem MFP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MFP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MFP:

  • plik MFP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MFP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MFP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik