• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Manifest Format Sun Microsystems

Co to jest plik MF?

Zawiera informacje o pakietach plików w archiwum Java (plik .JAR). Zawiera metadane dotyczące archiwum, takie jak pliki, które zawierają i jakie są używane. Uwzględnione w pliku JAR.

Pliki manifestu mają domyślną ścieżkę "META-INF / MANIFEST.MF" i są zapisywane razem z plikiem JAR. Domyślny plik manifestu można zmodyfikować za pomocą podstawowego edytora tekstu.

Jak otworzyć plik MF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MF

Inne problemy z plikiem MF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MF:

  • plik MF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik