• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MET. Jeżeli chcesz otworzyć plik MET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EMule Cached Information Format eMule

Co to jest plik MET?

Plik używany przez eMule, peer-to-peer online program do udostępniania plików. Zawiera linki do zasobów pobierania i ich serwerów. Może przechowywać adresy serwera ed2k (sieci eDonkey Network), nazwy plików, rozmiary plików, zestawy haszów i statystyki.

Pliki MET służą do tworzenia kopii zapasowych i przechowywania list i historii lokalizacji pobierania, dzięki czemu można je pobrać później.

Jak otworzyć plik MET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MET

Inne problemy z plikiem MET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MET:

  • plik MET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik