• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MERLIN2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MERLIN2. Jeżeli chcesz otworzyć plik MERLIN2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MERLIN2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Merlin Project Format ProjectWizards

Co to jest plik MERLIN2?

Harmonogram projektu stworzony przez firmę Merlin, aplikacja do zarządzania projektami dla systemu Mac OS X. Zapisuje zasoby projektu, zadanie i harmonogram. Służy do zapisywania i ładowania harmonogramów projektów. Może być udostępniana przez sieć natywnie w oprogramowaniu.

Jak otworzyć plik MERLIN2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MERLIN2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MERLIN2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MERLIN2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MERLIN2

Inne problemy z plikiem MERLIN2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MERLIN2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MERLIN2:

  • plik MERLIN2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MERLIN2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MERLIN2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik