• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MENU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MENU. Jeżeli chcesz otworzyć plik MENU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MENU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Mac OS X SystemUIServer MenuExtra Plugin Format id Software

Co to jest plik MENU?

Plik menu używany przez gry id Tech 3 (silnik Quake III). Określa układ i właściwości menu gry oraz interfejsu HUD (Head-Up Display). Zapisano w formacie zwykłego tekstu. Powszechnie przechowywane w pakietach gier .PK3.

Pliki MENU można używać do dostosowywania przycisków, tła i myszy nad zachowaniami, a także funkcji wyświetlania perspektyw dla osób, w tym menu, stylów tekstu, kolorów, faktur, krzyży broni i lokalizacji elementów interfejsu.

Jak otworzyć plik MENU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MENU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MENU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MENU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MENU

Inne problemy z plikiem MENU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MENU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MENU:

  • plik MENU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MENU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MENU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik