• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MELLEL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MELLEL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MELLEL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MELLEL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RedleX Mellel Document Format RedleX

Co to jest plik MELLEL?

Dokument tekstowy utworzony za pomocą Mellel, zaawansowanego edytora tekstu dla systemu Mac OS X. Obsługuje tabele, listy, kolumny, liczby słów, sprawdzania pisowni, wielu języków i usług OS X.

Jak otworzyć plik MELLEL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MELLEL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MELLEL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MELLEL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MELLEL

Inne problemy z plikiem MELLEL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MELLEL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MELLEL:

  • plik MELLEL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MELLEL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MELLEL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik