• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MELL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MELL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MELL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MELL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
RedleX Mellel Document Format RedleX

Co to jest plik MELL?

Dokument przetwarzania tekstu utworzony za pomocą programu Mellel, edytora tekstu shareware dla systemu Mac OS X. Zawiera specjalne funkcje do celów edukacyjnych i pisania kreatywnego i technicznego. Obsługa języków wielojęzycznych.

Nowsze wersje dokumentów Mellel zapisują dokumenty z rozszerzeniem .MELEL.

Jak otworzyć plik MELL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MELL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MELL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MELL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MELL

Inne problemy z plikiem MELL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MELL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MELL:

  • plik MELL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MELL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MELL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik