• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MEGA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MEGA. Jeżeli chcesz otworzyć plik MEGA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MEGA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Megacubo Metafile Megacubo

Co to jest plik MEGA?

Plik danych kanału telewizyjnego wykorzystywany przez Megacubo, program służący do przesyłania stacji IPTV (Internet Protocol TV). Zapisuje informacje o strumieniu, na przykład nazwę kanału, opis i adres URL połączenia. Umożliwia zapisanie ustawień predefiniowanych stacji telewizyjnych.

Do instalacji oprogramowania Megacubo dołączono wiele bezpłatnych kanałów IPTV. Inne pliki można pobrać ze strony Megacubo jako pakietów kanałów (plików .MCP), z których każdy zawiera wiele plików MEGA.

Megacubo jest zlokalizowane w języku portugalskim.

Jak otworzyć plik MEGA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MEGA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MEGA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MEGA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MEGA

Inne problemy z plikiem MEGA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MEGA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MEGA:

  • plik MEGA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MEGA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MEGA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik