• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MEF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MEF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MEF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MEF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mamiya ZD MEF Image Format Mamiya

Co to jest plik MEF?

Obraz RAW aparatu zrobiony przez aparat cyfrowy Mamiya. Zapisuje obraz, jaki został przechwycony przez CCD kamery. Zwykle zapisywane na karcie pamięci, a następnie przesyłane do komputera w celu edytowania i publikowania.

Jak otworzyć plik MEF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MEF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MEF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MEF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MEF

Inne problemy z plikiem MEF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MEF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MEF:

  • plik MEF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MEF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MEF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik