• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Media Data EXtended Image Format DT Soft

Co to jest plik MDX?

Plik obrazu dysku utworzony przez DAEMON Tools, narzędzie służące do tworzenia obrazów dysków CD i DVD i naśladowania oryginalnych dysków jako dysków wirtualnych. Zawiera zarówno metadane formatowania woluminu dysku, jak i dane dotyczące dysku.

Pliki MDX są przeznaczone do zastępowania kombinacji plików .MDS i .MDF przez przechowywanie wszystkich danych obrazu dysku w jednym pliku.

Rozszerzone pliki deskryptorów multimediów są również określane jako pliki "Media Data eXtended".

Jak otworzyć plik MDX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDX

Inne problemy z plikiem MDX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDX:

  • plik MDX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik