• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDT. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Database Template Format Intergraph

Co to jest plik MDT?

Plik szablonu bazy danych używany przez GeoMedia, pakiet oprogramowania służący do przetwarzania danych geoprzestrzennych. Zapisuje domyślną strukturę bazy danych Access i można ją użyć do inicjowania pliku bazy danych (.DBDB) z danymi geoprzestrzennymi.

Domyślny szablon bazy danych Access używany przez GeoMedia jest zapisywany w pliku normalnym.Mdt.

Jak otworzyć plik MDT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDT

Inne problemy z plikiem MDT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDT:

  • plik MDT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik