• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual C++ Visual J++ MAK File (old Project Workspace) Microsoft

Co to jest plik MDP?

Plik ustawień utworzony przez program Visual C ++ 5, program służący do opracowywania programów Windows przy użyciu języka programowania C ++. Zapisuje ustawienia konfiguracji obszaru roboczego. Służy do zapisywania i ładowania niestandardowych układów roboczych.

Program Visual C ++ jest dołączony do narzędzia do tworzenia oprogramowania Visual Studio firmy Microsoft.

Jak otworzyć plik MDP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDP

Inne problemy z plikiem MDP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDP:

  • plik MDP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik