• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Windows Minidump Format Microsoft

Co to jest plik MDMP?

Skompresowany plik utworzony przez system Windows po błędzie programu lub awarii. Zawiera dane "wyrzucone" z pamięci programu. Zapisuje informacje o błędzie, które może być użyte do debugowania. Powszechnie utworzony wraz z nieskompresowanym plikiem .HDMP i może zostać przesłany do firmy Microsoft jako część procesu zgłaszania błędów.

MDMP można analizować przy użyciu programu WinDmp, programu do debugowania, który jest częścią pakietu Microsoft Windows SDK.

Jak otworzyć plik MDMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDMP

Inne problemy z plikiem MDMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDMP:

  • plik MDMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik