• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDDATA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDDATA. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDDATA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDDATA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhone Backup Data Format Apple

Co to jest plik MDDATA?

plik kopii zapasowej iPhone utworzony przez iTunes, cyfrowego odtwarzacza multimedialnego. Mogą przechowywać takie dane, jak kontakty, wiadomości SMS, aplikacje i notatki. Używane do przywracania stanów iPhone przez iTunes.

Pliki MDDATA są przechowywane w formacie bazy danych SQLite (pliki .SQLITE), dzięki czemu można je oglądać z niektórymi przeglądarkami SQLite. Pliki MDDATA są zapisywane za pomocą pliku .MINISTO, który przechowuje metadane dotyczące kopii zapasowej.

Pliki MDDATA są również używane do tworzenia kopii zapasowych Apple iPad.

Jak otworzyć plik MDDATA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDDATA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDDATA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDDATA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDDATA

Inne problemy z plikiem MDDATA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDDATA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDDATA:

  • plik MDDATA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDDATA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDDATA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik