• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDBACKUP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDBACKUP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDBACKUP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDBACKUP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple IPhone Backup Format Apple

Co to jest plik MDBACKUP?

plik kopii zapasowej iPhone lub iPod touch utworzony przez program iTunes, cyfrowy odtwarzacz multimedialny. Zawiera dane z kopii zapasowej urządzenia, które mogą zawierać notatki, wiadomości SMS, zdjęcia, kontakty i inne dane. Używany przez iTunes do przywracania stanu urządzeń.

Dane w plikach MDBACKUP są przechowywane w zastrzeżonym formacie, który ma być używany tylko przez iTunes. Niektóre informacje mogą zawierać zwykłe dane tekstowe, które można czytać w przeglądarce tekstowej.

Pliki MDBACKUP zostały zastąpione plikami .MDDATA i .MDINFO w najnowszych wersjach oprogramowania firmowego dla iPhone i iPod Touch.

Jak otworzyć plik MDBACKUP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDBACKUP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDBACKUP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDBACKUP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDBACKUP

Inne problemy z plikiem MDBACKUP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDBACKUP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDBACKUP:

  • plik MDBACKUP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDBACKUP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDBACKUP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik