• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MDA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MDA. Jeżeli chcesz otworzyć plik MDA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MDA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Add-in Format Microsoft

Co to jest plik MDA?

Dodatek używany przez program Microsoft Access, aplikacja do zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS). Zawiera kod źródłowy napisany w języku Visual Basic for Applications (VBA). Służy do dodawania funkcji do oprogramowania, takich jak zautomatyzowane funkcje i zapytania.

Jak otworzyć plik MDA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MDA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MDA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MDA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MDA

Inne problemy z plikiem MDA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MDA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MDA:

  • plik MDA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MDA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MDA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik