• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MD8

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MD8. Jeżeli chcesz otworzyć plik MD8, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MD8

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
GarageCUBE Modul8 Project Format MatchWare

Co to jest plik MD8?

Plik utworzony przez Mediator, aplikację do tworzenia multimediów. Zapisuje obiekty, listę stron i zdarzenia dla aplikacji multimedialnych. Służy do tworzenia prezentacji CD-ROM, stron HTML i aplikacji Flash.

Pliki Mediator MD8 mogą być zapisywane razem z obrazami i innymi zasobami, do których odwołuje się projekt.

Jak otworzyć plik MD8?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MD8 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MD8 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MD8 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MD8

Inne problemy z plikiem MD8

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MD8 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MD8:

  • plik MD8 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MD8 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MD8 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik