• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MSN Content Plus Installer Format Archive Microsoft

Co to jest plik MCP?

Projekt tworzenia utworzony przez CodeWarrior, IDE rozwoju C i C ++. Zapisuje odniesienia do kodu źródłowego projektu i plików zasobów, a także preferencji danego projektu. Pierwotnie używany przez Metrowerks CodeWarrior (MCP), który jest teraz Freescale CodeWarrior.

Jak otworzyć plik MCP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCP

Inne problemy z plikiem MCP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCP:

  • plik MCP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik