• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCMETA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCMETA. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCMETA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCMETA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Minecraft Animation Settings Format Mojang

Co to jest plik MCMETA?

Plik konfiguracyjny animacji czytany przez Minecraft, popularną grę, w której użytkownik łamie i umieszcza klocki w celu zbudowania struktur i odkrywania wirtualnego świata. Zawiera informacje o animacji służące do tworzenia wyglądu minecrafta.

Plik pack.Mcmeta towarzyszy każdej animacji w grze. Aby utworzyć ten plik, możesz użyć podstawowego edytora tekstu, takiego jak Notatnik lub Notatnik ++. Edytowanie tego pliku pozwala dostosować swoje doświadczenie Minecraft.

Linia z pliku MCMETA może wyglądać następująco:

{"animacja": {"czas ramki". 8}}

Minecraft odwołuje się do pliku MCMETA, nie ma go otwierać.

pack.Mcmeta - pakiet zasobów, który pozwala graczom dostosować teksturę, muzykę, dźwięki, czcionki i inne ustawienia bez potrzeby modyfikowania kodu programu.

Jak otworzyć plik MCMETA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCMETA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCMETA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCMETA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCMETA

Inne problemy z plikiem MCMETA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCMETA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCMETA:

  • plik MCMETA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCMETA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCMETA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik