• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MCI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MCI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MCI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MCI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Media Control Interface Command Script Format N/A

Co to jest plik MCI?

Sterownik wprowadzony w systemie Windows 3.1 obsługujący wiele formatów audio / wideo. Działa jako warstwa między mediami a odtwarzaczem multimedialnym.

Jak otworzyć plik MCI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MCI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MCI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MCI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MCI

Inne problemy z plikiem MCI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MCI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MCI:

  • plik MCI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MCI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MCI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik