• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MC9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MC9. Jeżeli chcesz otworzyć plik MC9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MC9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mastercam V9 CAD Format CNC

Co to jest plik MC9?

Format danych używany przez oprogramowanie Mastercam 9 CAM (Computer Aided Manufacturing). Może zawierać dane geometrii 2D i 3D oraz ścieżki narzędzia, które definiują obszary, które mają zostać przycięte przez maszynę. Używany jako szablony do młynów, tokarek, frezarek i frezarek.

Jak otworzyć plik MC9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MC9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MC9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MC9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MC9

Inne problemy z plikiem MC9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MC9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MC9:

  • plik MC9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MC9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MC9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik