• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MC2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MC2. Jeżeli chcesz otworzyć plik MC2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MC2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MasterCook Cookbook Recipe Text Data Format ValuSoft

Co to jest plik MC2?

Plik utworzony przez MasterCook w wersji 5 i 6, program służący do tworzenia i organizowania receptur. Zawiera dane z książki kucharskiej, takie jak przepisy kulinarne, składniki i informacje na temat przygotowania żywności. Służy do zapisywania aktualnego stanu książki kucharskiej.

Książki dla wersji MasterCook w wersji 2, 3 i 4 używaj rozszerzenia .MCF.

Jak otworzyć plik MC2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MC2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MC2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MC2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MC2

Inne problemy z plikiem MC2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MC2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MC2:

  • plik MC2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MC2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MC2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik