• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
E-mail Mailbox Format N/A

Co to jest plik MBX?

Skrzynka pocztowa (lub folder poczty elektronicznej) zawierający wiadomości e-mail programu Outlook Express. Zawiera rzeczywiste dane wiadomości. Można tworzyć kopie zapasowe, kopiując pliki skrzynek pocztowych do innego folderu.

Pliki MBX mogą również tworzyć Eudora, klient poczty elektronicznej dla systemów operacyjnych Windows i Mac, który nie jest już rozwijany. Możesz otworzyć pliki Eudora MBX za pomocą programu pocztowego Thunderbird.

Jak otworzyć plik MBX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBX

Inne problemy z plikiem MBX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBX:

  • plik MBX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik