• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBW. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Easy Mail Backup Wizard Format Firesage Solutions

Co to jest plik MBW?

Plik dyskowy utworzony przez MBRWizard, program do tworzenia kopii zapasowych dysku. Zapisuje kopię zawartości dysku i może zawierać Master Boot Record (MBR), rekordy rozruchu i konkretne sektory dysków. Służy do naprawiania danych dysku w przypadku awarii lub uszkodzenia dysku.

MBRWizard jest używany zarówno na komputery stacjonarne, jak i na serwery.

Jak otworzyć plik MBW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBW

Inne problemy z plikiem MBW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBW:

  • plik MBW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik