• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBP. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mobipocket EBook Auxiliary Format Mobipocket

Co to jest plik MBP?

Zawiera notatki eBook, takie jak adnotacje, korekty, rysunki i inne znaki wykonane przez użytkownika w e-booku. Zazwyczaj zapisane przy użyciu powiązanego pliku eBook, takiego jak plik .PRC. Zapisuje dane w formacie binarnym, które można wyodrębnić za pomocą narzędzia MBP, takiego jak czytnik MBP.

Jak otworzyć plik MBP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBP

Inne problemy z plikiem MBP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBP:

  • plik MBP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik