• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EPOC Multi-bitmap Format N/A

Co to jest plik MBM?

Format obrazu bitmapowego, który może przechowywać kilka obrazów bitmapowych (.BMP) w jednym pliku. Używane na urządzeniach przenośnych obsługujących system Symbian OS. Może przechowywać tapety, obrazy startowe lub zdjęcia używane przez aplikacje Symbian. Można je otworzyć za pomocą programu Zdjęcia Symbian OS na urządzeniach mobilnych.

Format MBM pochodzi z formatu "PSIoN serie 5" i jest czasami określany jako format "Mobile Bitmap".

Jak otworzyć plik MBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBM

Inne problemy z plikiem MBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBM:

  • plik MBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik