• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MBB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MBB. Jeżeli chcesz otworzyć plik MBB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MBB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ManaBook Format Kodak

Co to jest plik MBB?

Plik wygenerowany przez Kodak EasyShare, aplikację służącą do organizowania i udostępniania zdjęć cyfrowych. Zawiera informacje używane przez program do tworzenia katalogów obrazowych. Zawsze używa nazwy ebsk.Mbb i znajduje się w innym powiązanym pliku o nazwie ebsk.Mb.

Jeśli oprogramowanie EasyShare nie ładuje się poprawnie ("EasyShare nie może uruchomić ..." lub podobny komunikat), czasem użytkownicy mogą naprawić problem, odbudowując katalog obrazów, który wymaga ręcznego usunięcia pliku ebsk.Mbb i ebsk.Mb akta.

Jak otworzyć plik MBB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MBB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MBB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MBB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MBB

Inne problemy z plikiem MBB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MBB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MBB:

  • plik MBB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MBB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MBB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik