• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAW. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Data Access Page Format Microsoft

Co to jest plik MAW?

Dokument utworzony przez oprogramowanie bazy danych relacyjnych baz danych Microsoft Access. Mogą zawierać hiperłącza, pola tekstowe i wysyłać przyciski. Używany jako front-end do uzyskiwania dostępu do danych w bazie danych Access.

Pliki MAW są często blokowane domyślnie w serwerach poczty e-mail i programach klienckich.

Jak otworzyć plik MAW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAW

Inne problemy z plikiem MAW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAW:

  • plik MAW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik