• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAV. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access View Format Microsoft

Co to jest plik MAV?

Plik skrótu utworzony przez program Microsoft Access, relacyjny program komputerowy dla systemu Windows. Zapisuje zapytanie zwracające wyniki w postaci wirtualnej tabeli. Używane do zapisywania skrótu widoku. Można je otworzyć, klikając dwukrotnie plik.

Pliki MAV można utworzyć przez przeciągnięcie obiektu widoku na pulpit.

Jak otworzyć plik MAV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAV

Inne problemy z plikiem MAV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAV:

  • plik MAV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik