• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MATERIAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MATERIAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MATERIAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MATERIAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Rigs Of Rods Texture Reference Format N/A

Co to jest plik MATERIAL?

Plik używany przez Rigs of Rods, samochód typu open source, samochód, samolot i łódź symulatora. Zawiera zagnieżdżone instrukcje i właściwości, które odnoszą się do określonego modelu 3D, takiego jak ciężarówka, do pliku tekstur. Określa tekstury zadeklarowane w odpowiednim pliku TRUCK.

Poprawne pliki tekstur są w formatach .PNG, .JPG i .DDS, a DDS jest zalecanym formatem.

Jak otworzyć plik MATERIAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MATERIAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MATERIAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MATERIAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MATERIAL

Inne problemy z plikiem MATERIAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MATERIAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MATERIAL:

  • plik MATERIAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MATERIAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MATERIAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik