• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MASTER

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MASTER. Jeżeli chcesz otworzyć plik MASTER, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MASTER

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ASP Master Page Format Microsoft

Co to jest plik MASTER?

Master strony sieci Web lub szablonu utworzone za pomocą programu ASP.NET. Służy do tworzenia wielu stron z tym samym układem. Zazwyczaj zawierają zdefiniowane sekcje nagłówka, nawigacji i stopki, a także obszary edytowalne. Konstruowane przy użyciu HTML, podobnie jak typowa strona internetowa.

Podczas edytowania strony internetowej opartej na stronie wzorcowej obszary, które nie są edytowalne, są zacieniowane na szarym tle, podczas gdy widoczne są widoczne elementy. Edytowalne obszary można zdefiniować, edytując stronę wzorcową bezpośrednio.

Strony wzorcowe współpracują ze stronami zawierającymi treści, które łączą się ze stroną wzorcową w celu uzyskania danych wyjściowych widzianych przez użytkownika.

Jak otworzyć plik MASTER?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MASTER jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MASTER z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MASTER którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MASTER

Inne problemy z plikiem MASTER

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MASTER nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MASTER:

  • plik MASTER którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MASTER z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MASTER nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik