• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MASSEFFECTSAVE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MASSEFFECTSAVE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MASSEFFECTSAVE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MASSEFFECTSAVE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mass Effect Saved Game Electronic Arts

Co to jest plik MASSEFFECTSAVE?

Zapisany plik gry stworzony przez Mass Effect, gra RPG-RPG, w której gracze wypełniają misje jako kapitan statku kosmicznego. Zawiera zapisany stan gry zapisany jako pakiet pocztowy. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze. Zapisano do katalogu BioWareMass EffectSave w instalacji Mass Effect.

Pliki MASSEFFECTSAVE mogą być zapisywane automatycznie lub ręcznie. Automatyczne zapisywanie wykorzystuje profil konwencji nazewnictwa plikówXX_AutoSave.MassEffectSave, gdzie "profil" to nazwa profilu gracza, a "XX" to liczba zapisu. Podobnie, szybkie zapisywanie zazwyczaj wykorzystuje profil konwencjiXX_QuickSave.MassEffectSave.

Aby ręcznie wyświetlić zawartość pliku MASSEFFECTSAVE, zmień nazwę rozszerzenia pliku na ".Zip" i rozpakuj go przy użyciu narzędzia do dekompresji, np. 7zip. Dwie kolejne dekompresowane pliki, player.Sav i state.Sav mogą być użyte do modyfikowania ("mod") zapisanej zawartości gry.

MASSEFFECTSAVE pliki mogą być importowane do Mass Effect 2, sequel Mass Effect.

Jak otworzyć plik MASSEFFECTSAVE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MASSEFFECTSAVE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MASSEFFECTSAVE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MASSEFFECTSAVE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MASSEFFECTSAVE

Inne problemy z plikiem MASSEFFECTSAVE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MASSEFFECTSAVE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MASSEFFECTSAVE:

  • plik MASSEFFECTSAVE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MASSEFFECTSAVE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MASSEFFECTSAVE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik