• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MASSEFFECTPROFILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MASSEFFECTPROFILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MASSEFFECTPROFILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MASSEFFECTPROFILE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mass Effect User Profile Electronic Arts

Co to jest plik MASSEFFECTPROFILE?

Plik utworzony przez Mass Effect, pierwszą grę role-playing, w której gracze wykonują misje w kosmosie. Zawiera osiągnięcia dotyczące profilu gracza, w tym umiejętności związane z bronią (pistolet, strzelbę, karabin szturmowy itd.) I osiągnięcia. Służy do rejestrowania umiejętności i postępów gracza.

Pliki MASSEFECTPROFILE mają nazwę Profile.MassEffectProfile i znajdują się w katalogu BioWareMass EffectSave w instalacji Mass Effect. Mogą być modyfikowane ("modded") za pomocą edytora Critical Mass.

Jak otworzyć plik MASSEFFECTPROFILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MASSEFFECTPROFILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MASSEFFECTPROFILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MASSEFFECTPROFILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MASSEFFECTPROFILE

Inne problemy z plikiem MASSEFFECTPROFILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MASSEFFECTPROFILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MASSEFFECTPROFILE:

  • plik MASSEFFECTPROFILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MASSEFFECTPROFILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MASSEFFECTPROFILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik