• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MART

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MART. Jeżeli chcesz otworzyć plik MART, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MART

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Martview Ebook Format MartView

Co to jest plik MART?

Plik publikacji E używany przez MartView, darmowy program służący do czytania eMagazines i e-booków. Zawiera strony z książkami lub czasopismami oraz informację o paginacji. Służy do pobierania i czytania publikacji elektronicznych w czytniku MartView.

Pliki MART można tworzyć z plików .PDF, .ZIP i .RAR, archiwów z komiksów (.CBZ i .CBR), a także z kilku rastrowych formatów graficznych, w tym .JPG, .PNG, .GIF i .BMP .

Jak otworzyć plik MART?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MART jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MART z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MART którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MART

Inne problemy z plikiem MART

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MART nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MART:

  • plik MART którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MART z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MART nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik