• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MARSHAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MARSHAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MARSHAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MARSHAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Marshal Editor Data Migration Model Format RISE to Bloome Software

Co to jest plik MARSHAL?

Plik modelu danych utworzony przez Edytor Marshal, narzędzie służące do migracji, integracji i archiwizacji danych. Zawiera specyfikację XML dla zestawów danych, które zostały zaimportowane lub importowane. Służy do przechowywania ustawień migracji danych między wieloma bazami danych. Służy również do wykonywania zaplanowanych zadań za pomocą narzędzia Archiwum Marshal'a.

Instalacja Edytora Marshal zawiera SQLUtility marszałka, który może łączyć się z dowolną bazą danych zgodną z ODBC. Po podłączeniu oprogramowanie udostępnia narzędzia do przeglądania schematu danych i przetłumaczenia go na inny format. Pliki MARSHAL służą do przechowywania prac wykonywanych podczas tego procesu.

SQLUtility marszałka jest również dostępny jako samodzielna instalacja.

Jak otworzyć plik MARSHAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MARSHAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MARSHAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MARSHAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MARSHAL

Inne problemy z plikiem MARSHAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MARSHAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MARSHAL:

  • plik MARSHAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MARSHAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MARSHAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik