• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAQ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAQ. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAQ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAQ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Query Shortcut Format Microsoft

Co to jest plik MAQ?

Plik skrótowy utworzony przez program Microsoft Access, desktop relational database program. Zawiera skrót do zapytania SQL utworzonego w oprogramowaniu. Można dwukrotnie kliknąć, aby otworzyć dostęp i uruchomić zapytanie. Często zapisywane na pulpicie.

Jak otworzyć plik MAQ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAQ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAQ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAQ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAQ

Inne problemy z plikiem MAQ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAQ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAQ:

  • plik MAQ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAQ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAQ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik