• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mapjects GRYD Webserver Format Mapjects Development

Co to jest plik MAPX?

Plik używany przez Mapjects GRYD, pakiet oprogramowania do wizualizacji operacji używany do zarządzania bezpieczeństwem, zarządzania energią i logistyki. Zapisuje konfigurację klienta "Webparts" - widżety, które można zmieszać, aby wyświetlić zintegrowane wizualizacje. Służy do konfigurowania interfejsów sieci Web bogatego klienta.

Pliki MAPX znajdują się na serwerze sieci Web Mapjects i są analizowane przez serwer sieci Web w celu dostarczenia bogatej zawartości klienta za pośrednictwem przeglądarki sieci Web. Odwołują się do nich pliki danych mapowania aplikacji Mapjects .MAP, które zawierają dane i kod programu dla wyświetlanych stron sieci Web. Serwer WWW Mapjects obsługuje renderowanie HTML5, Silverlight, Flash i PHP oraz kod silnika ASP.NET Razor.

Interfejsy Mapjects GRYD yPlug umożliwiają Mapjects GRYD ładowanie elementów innych firm.

Jak otworzyć plik MAPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAPX

Inne problemy z plikiem MAPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAPX:

  • plik MAPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik