• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAKEFILE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAKEFILE. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAKEFILE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAKEFILE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Make Format N/A

Co to jest plik MAKEFILE?

Plik używany przez narzędzie Make, narzędzie służące do wykonania MAKEFILE w celu tworzenia bibliotek i programów. Zawiera listę poleceń, które kierują powłoką, na którą działa. Jej polecenia są specyficzne dla powłoki, a nie uniwersalne. Pomaga użytkownikowi budować i zarządzać projektami.

Jak otworzyć plik MAKEFILE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAKEFILE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAKEFILE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAKEFILE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAKEFILE

Inne problemy z plikiem MAKEFILE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAKEFILE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAKEFILE:

  • plik MAKEFILE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAKEFILE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAKEFILE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik