• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAI. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Mail Message Format Microsoft

Co to jest plik MAI?

Plik pojedynczego poczty przetwarzany przez program Microsoft Mail, program pocztowy firmy Microsoft. Zawiera rzeczywiste dane wiadomości i może być odwoływane przez jeden lub więcej plików z rekordami poczty elektronicznej (.MBG).

Jak otworzyć plik MAI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAI

Inne problemy z plikiem MAI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAI:

  • plik MAI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik