• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAGIK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAGIK. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAGIK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAGIK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Magik Source Code Format GE

Co to jest plik MAGIK?

Plik programowania, który zawiera kod źródłowy napisany w języku programowania Magic. Opracowany przez GE Energy (oddział General Electric) w ramach platformy technologii Smallworld.

Język programowania Magik jest używany przede wszystkim do tworzenia aplikacji dla narzędzi przedsiębiorstwa, takich jak dystrybucja energii i telekomunikacja. Używa podejścia obiektowego podobnego do Java i może być interpretowany przez maszynę wirtualną Magik.

Jak otworzyć plik MAGIK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAGIK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAGIK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAGIK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAGIK

Inne problemy z plikiem MAGIK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAGIK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAGIK:

  • plik MAGIK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAGIK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAGIK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik