• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mozilla Archive Format Mozilla

Co to jest plik MAFF?

Skompresowane archiwum sieciowe utworzone w aplikacjach Mozilla Firefox i SeaMonkey. Zapisano w skompresowanym formacie .ZIP i zawiera jedną lub więcej stron sieci Web, w tym metadane wymagane do odtworzenia stron offline. Zawiera również materiały do ​​pobrania, takie jak audio lub wideo.

Pliki MAFF są używane do przeglądania zapisanych stron sieci Web w trybie offline. Ponieważ format obsługuje wiele kart przeglądarki, użytkownicy mogą również nawigować między zapisanymi kartami w trybie offline.

Pliki MAFF wymagają dodatku Mozilla MAF (pobranego jako plik .XPI). Po zainstalowaniu tego dodatku można zapisać archiwa MAFF w Firefoksie, wybierając Plik i rarr. Zapisz karty jako ... lub plik & rarr. Zapisz wszystkie karty jako ....

Jak otworzyć plik MAFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAFF

Inne problemy z plikiem MAFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAFF:

  • plik MAFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik