• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MACBIN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MACBIN. Jeżeli chcesz otworzyć plik MACBIN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MACBIN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MacBinary Archive Apple

Co to jest plik MACBIN?

Skompresowany plik szyfrowany w formacie binarnym lub MacBinary. Zawiera nagłówek Finder, widelec danych i widelec zasobów. Zapisano w jednym z formatów MacBinary, MacBinary II lub MacBinary III. Często używane do wysyłania plików Macintosh przez Internet.

Pliki MACBIN są znacznie częściej widoczne z rozszerzeniem .BIN.

Jak otworzyć plik MACBIN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MACBIN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MACBIN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MACBIN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MACBIN

Inne problemy z plikiem MACBIN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MACBIN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MACBIN:

  • plik MACBIN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MACBIN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MACBIN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik